Jak kupować
Koszty wysyłki
Wpłata na konto: kurier DPD: 18,00 zł.
Pobranie: kurier DPD: 22,00 zł.
W przypadku urzędów administracji publicznej i szkół po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość wysyłki towaru z fakturą o odroczonym terminem płatności.
Koszty wysyłki są u nas zawsze odrębną pozycją na fakturze VAT lub paragonie i zawierają 23% podatku VAT (ceny brutto).

Złożenie zamówienia
W celu złożenia zamówienie w sklepie www.znakomat.pl są Państwo zobowiązani do podania nam danych niezbędnych do wykonania zlecenia. Aby dokonać zakupu nie musicie się Państwo logować i zakładać u nas konta - można to uczynić bezpośrednio z koszyka po wypełnieniu arkusza kontaktowego.


Zamówienia na upominki z nadrukiem
W opisie każdego z oferowanych przez nas produktów znajduje się opis możliwości zrobienia na nim nadruku z opisem technik znakowania. Wszytskie graweroewania i nadruki wykonujemy w naszej grawerni. Jeżeli w opisie jest zaznaczone, iż cena zawiara grawerowanie lub nadruk, w cenie zawierają się koszty wykonania lub dostosowania projektu. W przypadku, gdy wykonanie bezpłatnego projektu będzie bardzo czasochłonne, zostaniecie Państwo o tym poinformowani. Dodatkowe pliki związane z zamówieniem prosimy kierować na maila: biuro@znakomat.pl


Przygotowalnia
Sklep www.znakomat.pl pobiera standardowo żadnych dodatkowych kosztów przygotowania produkcji. Nasza grawernia dysponuje nowoczesnymi maszynami do grawerowania i nadruku, które mogą wykonywać zlecenia wykonania od 1 szt. produktu. Przed zamówieniem nadruku prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym konsultantem.


Zatwierdzenie projektu
Standardowo przed wykonaniem nadruku lub grawerowania nasz dział graficzny przesyła na adres Zamawiającego wzór do akceptacji.


Dostępność i czas realizacji
Wszystkie produkty oferowane przez sklep www.znakomat.pl pochodzą z aktualanej oferty. Jak w każdej branży również u nas mogą pojawiać się czasowe niedostępności poszczególnych produktów o czym zawsze informujemy klienta. Staramy się zawsze zaproponować alternetywne rozwiązanie, które byłoby korzystne dla klienta.
Sklep www.znakomat.pl oferuje krótkie terminy realizacji zamówień. Większość produktów w naszym sklepie zawiera cenę grawerowania lub nadruku, co jest bardzo wygodne dla naszych klientów. Ponieważ posiadamy własną, dużą grawernię możemy szybko i sprawnie wykonać znakowanie wszystkich produktów znajdujących się w sklepie. Średni czas realizacji zamówienia ze znakowaniem nie przekracza u nas 3 dni roboczych, ale bardzo często jest on krótszy.
Dla klientów z Kalisza i okolic istnieje możliwość wykonania zamówienia w trybie ekspresowym i odbiór na miejscu w naszym salonie przy ul. Widok 35.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl