Informacje o firmie
Biuro INFORMAT s.c. to firma z piętnastoletnią tradycją. Od wielu lat bardzo ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje sprzedaż i grawerowanie pucharów, trofeów, medali, kalendarzy, długopisów oraz upominków reklamowych. Większość usług wykonujemy we własnej grawerni. Jest ona wyposażona w dwa wydajne lasery CO2, laser fibrowy do grawerowania w metalu o mocy 20W, urządzenie do druku cyfrowego MINOLTA, maszynę solwentową do nadruków kolorowych na różnych powierzchniach, urządzenie drukujące w technologii UV - MIMAKI UJF-3042FX, dwie profesjonalne prasy do nadruków termotransferowych oraz tampondruk.
Sprzedaż prowadzimy w naszej siedzibie w Kaliszu przy ul. Widok 35 a w regionie przez grupę przedstawicieli handlowych. Za pośrednictwem sklepów internetowych www.pucharki.pl, www.znakomat.pl oraz drukarni internetowej www.drukformat.pl prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.
Sklep www.znakomat.pl stanowi nową jakość na polskim rynku. Praktycznie wszystkie produkty ze sklepu można zamówić ze znakowaniem, grawerowaniem lub nadrukiem już od 1 szt. w przystępnych cenach a nasza firma nie dolicza usługi przygotowania projektu oraz przygotowania produkcji. U nas gadżetów reklamowych z nadrukiem nie trzeba zamawiać dużej ilości, aby tak, jak wszyscy mówią "się opłacało". Można zamówić 20-30, bo taka jest potrzeba i taki mamy budżet.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl